O NAS

Wyznacznikiem naszego sukcesu, jest Twój sukces!

Firmen Service Zart

Idea jaka nam przyświeca to umożliwienie Państwu zaistnienia na rynku niemieckim bez jakichkolwiek obaw!

Przekazujemy Państwu nasze doświadczenie, znajomość rynku i dokładamy wszelkich starań, by pomóc Państwu beztrosko i bezpiecznie dążyć do wyznaczonych celów.

Pragniemy naszym działaniem przyczynić się do Państwa sukcesu. Dzięki współpracy z naszymi Partnerami, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu pomoc i wsparcie w wielu istotnych dziedzinach.

Współpraca, cel, działanie

Naszym celem jest zapewnienie Państwu bezpieczeństwa w każdej możliwej sytuacji.

Dlatego, oprócz obsługi biurowej, wsparcia biznesowego, czy pośrednictwa kontraktów zdecydowaliśmy się dodatkowo wykorzystać nasze znajomości wybiegające poza standardową działalność innych firm w naszej branży i nawiązać współpracę z jedną z najlepszych kancelarii
prawniczych w Saksonii.

Kolejnym etapem do zapewnienia Państwu bezpieczeństwa i uchronienia przed możliwymi konsekwencjami jest współpraca z biurem ubezpieczeniowym oraz zaufanymi osobami mówiącymi biegle w języku niemieckim oraz tłumaczami przysięgłymi.

Współpracujemy z Kasą chorych IKK Classic. Oferujemy pełny zakres wsparcia jakiego możecie Państwo potrzebować od kasy chorych w Niemczech. Oczywiście całą obsługę świadczymy zarówno w języku polskim jak również niemieckim.